- - - - - -
sobota, 18 wrzesień 2021
A+ R A-

Kontakt

Kontakt

FOTO GOCHA
CH Manhattan
ul. Żwirki 42/40
83-110 Tczew

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę nie przesyłać zdjęć mailem! Takie zlecenia nie będą realizowane.
Mail służy do komunikacji sklepu z klientami, nie gwarantujemy realizacji zleceń przesłanych inaczej niż za pomocą programu Foto Sender. Informacje istotne nie będące zapytaniami technicznymi dotyczącymi pracy sklepu lub zapytaniami o zlecenie, ofertę czy cokolwiek z pracy sklepu mogą nie być przeczytane i pozostać bez odpowiedzi. 

tel. 724633037

Do Państwa dyspozycji pozostaje w sklepie na manhattanie: 
- od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 18.00
- w soboty od 10.00 do 14.00
a także całodobowo 24/7 w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM - zamów przez internet i przyjdź tylko po odbiór

Powyższy adres służy wyłącznie do korespondencji związanej bezpośrednio z działalnością naszego laboratorium. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. nr 144, poz. 1204) - nie wyrażamy zgody na wykorzystanie go do żadnych innych celów, a w szczególności do przesyłania jakichkolwiek reklam i nie zamówionych ofert handlowo - usługowych czy innych materiałów. Nie zgadzamy się na wysyłanie nam przedmiotów dotyczących sprzedaży "na próbę" (art. 592 kc) - nie odpisujemy, nie wykonujmy rezygnacji, nie odsyłamy towarów na nasz koszt - tryb postępowania z materiałami niezamówionymi jest w dziale regulamin. Nie deklarujemy 100% gotowości - zawsze priorytet ma dla nas klient obecny w sklepie-zakładzie. Jeśli nie odbieramy telefonu to wyślij nam maila lub przyjdź osobiście. Nie uznajemy żadnych roszczeń w stosunku do naszego trybu postępowania.

UWAGA - zawartość całej strony (www.fotogocha.pl), podstron oraz wszystkie fotografie są autorstwa firmy Foto Gocha i zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i materiałów na stronie są własnością autora. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie tekstów, zdjęć, muzyki jest zabronione i wymaga naszej zgody na piśmie.